У громаді пройшов перший турнір з бойового самбо

Дата: 24.08.2021 10:22

На базі Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук’яненка пройшов перший турнір Феодосіївської громади з бойового самбо.

В змаганнях взяли участь спортсмени вихованці СК «Гермес», ГО «Грека ММА», СК «Ера Атлантів», що здійснюють свою діяльність на території сусідніх громади.

Феодосіївську громаду на змаганнях представляли вихованці ГО «Перелома ММА».

Переможцями змагань стали:

Ванін Єгор;

Аветесян Фурман;

Шуляченко Максим;

Візер Денис;

Козак Марк;

Литвин Іван;

Захаревич Богдан.

Усі учасники змагань продемонстрували у цей день свою майстерність і спортивні таланти.

Спортсменів нагороджено медалями та грамотами від Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради.