У громаді відбувся Святковий концерт до Дня Незалежності України

Дата: 25.08.2021 18:55

День Незалежності України – свято, яке відзначала уся Феодосіївська громада. Окрім низки заходів, що відбулися у кожному селі громади, 24 серпня на базі Хотівського академічного ліцею пройшов святковий концерт для мешканців громади.

Захід відбувся за підтримки голови громади Миколи Пянчука.

Урочистості приурочені цій знаменній даті розпочалися о 18:00 молитвою за Україну.

З вітальним словом мешканців громади привітав секретар ради Анатолій Походня.

Після чого жителів та гостей розважав святковий концерт за участю аматорських колективів громади що діють на базі комунального закладу «Центру культури Феодосіївської громади».

Заключним етапом дня став виступ молодіжного гурту «Бергамот» село Лісники.