Микола Пянчук провів нараду щодо поліпщення транспортної розв‘язки виїзду з села Лісники

Дата: 10.09.2021 09:42

Голова Феодосіївської громади Микола Пянчук разом з депутатами Оксаною Самойлено, Володимиром Осадчим та старостою села Лісники Олександром Кочергою провели нараду з питання облаштування в‘ізду та виїзду з села Лісники. Вказана ділянка шляху є однією із найбільш навантажених на території Феодосіївської громади.

Учасники наради обговорили питання організації комфортного руху транспорту та пішоходів на даному відрізку шляху та облаштування благоустрою території.

За результатами наради вже підготовлені пропозиції до балансоутримувача автошляху який є  КОДА запроєктувати трисмуговий рух на вказаному відрізу  та спрямувати його у наступному порядку - у бік села Лісники одна смуга руху, у бік автошляху Н-01 (Дніпровське шосе) дві смуги руху.

Крім цього учасники наради вирішили провести роботу з власниками земельних ділянок, на яких ведеться будівництво торгових об‘єктів для завершення благоустрою прилеглої території, а також провести заходи щодо  поліпшення зупинкових комплексів пасажирського транспорту.