Голова Феодосіївської громади Микола Пянчук зустрівся з польським експертом у сфері земельних відносин

Дата: 21.09.2021 17:02

Сьогодні, 21 вересня, професор Вроцлавського університету наук про життя Ольгерд Кемпа та декан факультету землевпорядкування НУБіП України Тарас Євсюков прибули до Феодосіївської громади, де провели робочу зустріч з головою громади Миколою Пянчуком.

До обговорення долучились начальниця відділу земельних відносин Катерина Дублей, начальниця відділу містобудування та архітектури Тамара Тіпікіна та спеціаліст відділу земельних відносин Богдан Федина.

Під час зустрічі обговорено актуальні питання землевпорядкування у Феодосіївській громаді. Польща має успішний досвід не лише у сфері розроблення планувальної документаціі чи проведенні робіт з консолідації земель, а й систематизації робіт із землеустрою та земельного кадастру. На першому місці, як і в решті європейських країн, оптимізація екологічних умов, охорона грунтів та правильне використання природних ресурсів.

"Завжди корисно чути експертну думку та переймати успішний досвід. Тим більше для такої молодої громади", - каже Микола Пянчук.

Ольгерд Кемпа ознайомився з генеральним планом Феодосіївської громади та навіть дав кілька зауважень щодо оптимізації документального оформлення інфраструктурних об'єктів громади.