Відбулося перше засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Феодосіївської громади

Дата: 28.09.2021 15:58

28 вересня, робоча група з розробки стратегії розвитку Феодосіївської громади зібралась на своє перше засідання.

Розпочалося воно зі вступного слова сільського голови Миколи Пянчука.

Голова громади наголосив на особливій важливості написання стратегії. Адже це дозволить згуртувати жителів громади, підкреслити унікальні ресурси, допоможе залучити інвесторів та створити нові робочі місця.

“Стратегія розвитку Феодосіївської територіальної громади - це комплексний документ, в якому ми з вами маємо визначити стратегію подальшого розвитку, цілі та шляхи їх досягнення, визначити та розподілити ресурси, які завжди обмежені, та об’єднати всіх жителів громади в єдину спільноту, яка працює заради спільного результату. Крім того, ми маємо надати можливості бізнесу для розвитку та створення нових робочих місць. І не треба забувати про будівництво нових шкіл та садочків для задоволення потреб жителів громади (а цього року 1 вересня в школи громади пішло на понад 100 осіб більше ніж минулого року, і ця цифра буде збільшуватись). Важливим питанням є і розвиток соціальної інфраструктури, туристичного потенціалу громаду”,  - наголосив Микола Пянчук.

В ході зустрічі  члени робочої групи розглянули основні етапи розробки стратегії розвитку громади.

План роботи групи матиме наступну поетапну структуру:

1.Збір, систематизація та аналіз статистичних, адміністративних, фінансових даних та підготовка соціально економічного дослідження громади

2.Проведення тематичних слухань та круглих столів в рамках розробки стратегії Феодосіївської сільської громади

•Проведення слухань з мешканцями сіл (кожне село громади)

•Проведення круглого столу з представниками середнього бізнесу

•Проведення секторальних дискусій (економіка, освіта, медицина, екологія, молодь та ін.)

3.Презентація соціально економічного дослідження громади

4.Розробка структури та елементів стратегії

5.Консультації із зовнішніми експертами

6.Підготовка проєкту стратегії Феодосіївської сільської громади

7.Презентація та обговорення проєкту стратегії Феодосіївської сільської громади

Сам процес розробки стратегії розвитку Феодосіївської громади базуватиметься на послідовності трьох основних принципів: аналіз - планування - впровадження.

Перше зібрання робочої групи пройшло плідно. Присутні активно долучилися до обговорення. І уже найближчим часом розпочнеться збір інформації, що забезпечить широке вивчення особливостей кожного села громади та буде враховане у процесі формування Стратегії.