Відбулась нарада з підготовки до опалювального сезону

Дата: 04.10.2021 12:26

У Хотові, 4 жовтня, відбулася нарада щодо готовності об'єктів соціальної інфраструктури до початку опалювального сезону 2021-2022 років.

Під час наради за участі заступника сільського голови Феодосіївської громади з питань діяльності виконавчих органів влади Олександра Горіна, заступниці начальника Києво-Святошинської філії Київоблгазу Тетяни Пересипкіної та начальника відділу гуманітарного розвитку Миколи Неруша, керівників закладів культури та медицини розглянуто питання готовності закладів освіти та до вчасного початку опалювального сезону 2021 – 2022 років.

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada