Феодосіївська громада оголошує благодійний збір для воїнів ООС

Дата: 04.10.2021 14:10

За підтримки голови територіальної громади Миколи Пянчука, Виконавчий комітет Феодосіївської сільської ради оголошує благодійний збір для воїнів ООС до Дня захисників та захисниць України.

На базі адміністративних будівель кожного села громади організовано пункти збору. Благодійну допомогу можна приносити до будівель сільрад у робочий час (з 9.00 до 17.00):

- Продукти харчування (цукерки, печиво, фрукти та ін.);
- Засоби гігієни;
- Одяг (шкарпетки, спідня білизна, підштанники та ін.);
- Кошти для придбання матеріалів для будівництва бліндажів (чорна плівка, утеплювач, скоби, кабель).

Передадуть усі зібрані речі та продукти до Спілки учасників АТО/ООС “Феодосіївський кордон”, під час офіційного заходу з нагоди Дня захисників та захисниць України. Захід відбудеться 10 жовтня (початок о 10.00 біля Ходосівського дуба).

14 жовтня представники Спілки учасників АТО/ООС “Феодосіївський кордон” привітають військових від імені нашої громади у зоні проведення бойових дій.

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada