З 8 жовтня починається опалювальний сезон у Феодосіївській громаді

Дата: 05.10.2021 15:42

Сьогодні, 5 жовтня, відбулась нарада щодо підготовки до опалювального сезону у закладах соціальної сфери Феодосіївської громади. Нараду провів голова громади Микола Пянчук за участі його заступників Максима Білоусенка й Олександра Горіна, начальника  відділу гуманітарного розвитку Миколи Неруша, представників бухгалтерської служби виконкому та  головного спеціаліста з проведення публічних закупівель.  Зокрема, обговорили питання інвентаризації вузлів обліку газу та електроенергії, необхідність продовження заходів з енергоефективності та початок опалювального сезону.

“Сьогодні усім нам важливо об’єднатися і спільними зусиллями забезпечити стабільне проходження опалювального сезону 2021-2022 року», – зауважив під час наради Микола Пянчук.

Також він висловив свою позицію щодо реалізації заходів з енергоефективності у соціально важливих закладах громади. Це дасть змогу значно оптимізувати витрати на забезпечення енергоресурсами та, за його словами, такою нагодою обов’язково варто скористатися. Крім того, таким чином заклади не будуть виходити за рамки встановлених лімітів зі споживання електроенергії та газу.

Сільський голова, у зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря, уже підписав відповідне розпорядження про початок опалювального сезону в закладах освіти, охорони здоров’я та культури Феодосіївської сільської територіальної громади з 8 жовтня.

За дотримання вимог порядку підключення котелень та їх забезпечення, безперебійної роботи системи опалення закладів персональну відповідальність несуть їх керівники.

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada