Педагогічні працівники Феодосіївської громади активно вакцинуються

Дата: 05.10.2021 15:55

Імунізація серед педагогів є запорукою офлайн функціонування навчальних закладів. Важливо передусім не лише те, що знання набуті безпосередньо в навчальному закладі краще засвоюються - для дітей дуже цінним є перебування у соціумі, серед однолітків.

За інформацією Київської обласної державної адміністрації, зараз ситуація з роботою навчальних закладів у області стабілізується. 91,6% шкіл працюють повноцінно, адже мають понад 80% вакцинованих працівників. Більше лише профтехзакладах. У всіх 22-х щеплено 100% персоналу.

Що стосується закладів освіти Феодосіївської територіальної громади, то станом на 5 жовтня у трьох школах з 5 вакциновано понад 80% працівників.

У Гвоздівській філії “початковій школі - закладі шкільної освіти” з 12 працівників вакциновано 8, що становить 67%. У Лісниківській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Грушевського - 23 педагоги з 32 (72%). У Іванковичівському НВК вакциновано 27 працівників з 31 (87%). У Ходосівській школі - 85% (28 з 33). У Хотівському академічному ліцеї вакциновано 84 працівники зі 103, що становить 87%.

Кампанія з імунізації серед педагогів Феодосіївської територіальної громади  продовжується.

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada