Микола Пянчук провів прийом громадян

Дата: 06.10.2021 16:19

Сьогодні, 6 жовтня, сільський голова Феодосіївської громади Микола Пянчук провів особистий прийом громадян. Очільник громади розглянув 10  звернень, які стосувалися переважно сфери земельних відносин.

Сільський голова  надав заявникам  вичерпні відповіді та роз’яснення, а також окреслив шляхи розв'язання  порушених ними питань у рамках чинного законодавства.

За підсумками розгляду звернень громадян, Микола Пянчук дав доручення відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету щодо оперативного опрацювання звернень. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення проблеми.

Згідно із затвердженими графіками, у будівлі Феодосіївської сільської ради в селі Ходосівка, сільський голова проводить особисті прийоми громадян двічі на місяць: кожну першу середу місяця з 10 до 13 години та кожну третю середу місяця з 14 до 17 год.

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada