У Феодосіївський громаді триває збір допомоги для воїнів ООС

Дата: 08.10.2021 09:57

З нагоди відзначення Дня козацтва, Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України очільник Феодосіївської громади Микола Пянчук ініціював збір благодійної допомоги  для воїнів ООС.

Пункти збору працюють у всіх селах громади на базі адмінбудівель. І жителі уже активно долучаються до акції. Люди підтримують наших воїнів та прагнуть допомагати їм.

Ми висловлюємо щиру подяку цим людям!

Нагадаємо, благодійну допомогу можна приносити до будівель сільрад у робочий час (з 9.00 до 17.00):

- Продукти харчування (цукерки, печиво, фрукти та ін.);

- Засоби гігієни;

- Одяг (шкарпетки, спідня білизна, підштанники та ін.);

- Кошти для придбання матеріалів для будівництва бліндажів (чорна плівка, утеплювач, скоби, кабель).

Передадуть усі зібрані речі та продукти до Спілки учасників АТО/ООС “Феодосіївський кордон”, під час офіційного заходу з нагоди Дня захисників та захисниць України. Захід відбудеться 10 жовтня (початок о 10.00 біля Ходосівського дуба).

14 жовтня представники Спілки учасників АТО/ООС “Феодосіївський кордон” привітають військових від імені нашої громади у зоні проведення бойових дій.

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada