У Хотові відбудеться ярмарок майстрів громади

Дата: 08.10.2021 12:58

15 жовтня, з 10 до 17 години у Хотові відбудеться виставка-ярмарок виробів ручної роботи за участю майстрів.

Ірина Пасльон організовує подібний ярмарок у Хотові  вже вдруге. Минулої осені майстри демонстрували свою вправність у рукоділлі та проводили майстер-класи по вулиці Щасливій. Цьогоріч захід пройде ближче до центру села - по вулиці Богдана Хмельницького.

“Минулого року до ярмарку долучилося 5 майстрів. А цьогоріч зареєструвались уже 10, ще 4 вирішують чи братимуть участь. Заявки продовжують надходити, тому має бути ще цікавіше та різноманітніше, ніж минулого разу”, - каже організаторка ярмарку Ірина Пасльон.

На ярмарку будуть представлені різноманітні вироби ручної роботи, проводитимуть майстер-класи для дорослих та дітей. Відвідувачі отримають нагоду поринути у творчу атмосферу та навчитись чомусь новому.

Майстри, які ще не долучились до заходу, але мають таке бажання, можуть звернутись особисто до Ірини Пасльон за номером +380 (63) 835 64 51

Фото з особистого архіву Ірини Пасльон

Отримуйте офіційні новини Феодосіївської громади Обухівського району Київської області оперативно - підписуйтесь на наш телеграм-канал    https://t.me/feodosiivska_gromada