День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника та захисниці України у Феодосіївській громаді. Фоторепортаж

Дата: 11.10.2021 12:20

У неділю, 10 жовтня, за підтримки голови Феодосіївської громади Миколи Пянчука, на території Ходосівського озера відбувся фестиваль «Козацький дух» з нагоди одразу трьох сакральних та патріотичних свят українського народу: День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника та захисниці України.

Урочистості розпочали з молебні біля пам'ятки місцевого значення "Ходосівського дуба". Звідти, у супроводі оркестру Національної гвардії України, учасники заходу  урочистою ходою пройшли до Ходосівського озера, де і відбулась основна частина свята.

Тут на мешканців громади та гостей чекали святкова концертна програма за участі яскравих колективів громади та соліста гурту MOTANKA Віктора Жалніна, бездоганний виступ оркестру Національної гвардії України, феноменальне козацьке шоу від колективу “Гопак”, майстер-класи з майстерності козацького бойового мистецтва, частування традиційними стравами козацької кухні (козацький куліш готував особисто голова громади Микола Пянчук).

До заходів долучились жителі громади, військові, учасники бойових дій та творчі колективи.

Зі сцени, голова громади Микола Пянчук вручив подяки першому заступнику командувача Національної гвардії України - начальнику штабу, генерал-лейтенанту Кондратюку Володимиру Васильовичу, командиру військової частини 3071, підполковнику Олішевцю Володимиру Віталійовичу, полковнику Миропольському

Івану Леонідовичу, Гордієнку Олексієві Миколайовичу, Кубернику Максиму Миколайовичу, Хотіну Віктору Івановичу, Самойленку Сергієві Петровичу та  Зенайлову Тофіку Шекаровичу.

“Я вітаю зі святом усіх, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України. Дуже символічно, що сьогодні тут зібралися жителі з усіх восьми населених пунктів Феодосіївської громади. Напередодні ми усією громадою збирали благодійну допомогу для воїнів АТО, яку сьогодні передаємо ГО “Феодосіївський кордон”, а вони своєю чергою доставлять цю допомогу на фронт. Дякую усім, хто долучився.” - сказав Микола Пянчук.