Хлопці з Феодосіївської громади стали чемпіонами Європи з бойового самбо

Дата: 11.10.2021 16:06

З 8 по 10 жовтня в смт. Затока Одеської області проходив чемпіонат Європи з бойового самбо серед юнаків, юніорів на чоловіків у трьох розділах.

У змаганнях взяли участь 9 країн: Вірменія, Азербайджан, Республіка Білорусь, Угорщина, Італія, Республіка Молдова, Туркменістан, Узбекістан та Україна.

У складі збірної України було зокрема 6 вихованців "ПЕРЕЛОМА ММА" з Феодосіївської громади: Захаревич Володимир - І місце (Кременище), Захаревич Богдан - І місце (Кременище), Ванін Єгор - І місце (Хотів), Хотінченко Андрій - ІІ місце (Круглик), Гаврищук Андрій - І місце (Київ), Фурман Аветисян - ІІІ місце (Хотів).

Спортсмени "ПЕРЕЛОМА ММА" зробили свій внесок у командну перемогу збірної України у чемпіонаті Європи. На другому місці Республіка Молдова, на третьому Вірменія.

Висловлюємо вітання спортсменам та їх тренеру Ярославу Перелому.