До уваги відвідувачів адмінбудівель Феодосіївської територіальної громади

Дата: 02.11.2021 13:14

З 30 жовтня у Київській області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. З метою запобігання поширенню випадків захворювання на COVID-19 наполегливо радимо обмежити відвідування адмінбудівель Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради.

Рекомендуємо питання, які належать до компетенції Виконавчого комітету та сільської ради, по можливості вирішувати дистанційно: у телефонному режимі чи електронною поштою (feodos_gromada@ukr.net).

Довідник з телефонними номерами приймальні, посадових осіб, відділів Виконкому та старост населених пунктів громади міститься на офіційному сайті Феодосіївської громади у розділі “Контакти”.

Усі звернення, які надходитимуть на електронну пошту чи в телефонному режимі будуть опрацьовані в установленому порядку.