Феодосіївська громада долучилась до кампанії Президента “Зелена країна”

Дата: 03.11.2021 13:23

Вчора, 2 жовтня, очільник Феодосіївської громади Микола Пянчук спільно з головою Обухівської РДА Олександром Гомоном, заступником голови РДА Ярославом Сваричевським та представником Боярської лісової дослідницької станції Василем Біленком висадили саджанці червоних дубів та кленів вздовж узбіччя вулиці Вишневої, що у Ходосівці.

Фото без опису

Акція відбулась в рамках підтримки екопрограми Президента України «Зелена країна», яка передбачає висадження протягом трьох років 1 млрд дерев та  створення протягом 10 років 1 млн га нових лісів.

Місце для висадки дубів та кленів у Ходосівці вибрали не випадково. Дерева на узбіччі  укріплять дорогу та вбережуть її від снігових переметів взимку. До того ж червоні дуби ростуть швидко, в порівнянні зі своїми родичами.

“Це не перші дерева, які ми саджаємо на подібних ділянках населених пунктів нашої громади. Зелені насадження очищають повітря, утримують вологу у ґрунті та стримують його від зсувів. Якщо заглибитися в перелік переваг від збільшення зелених територій, то він справді буде змістовним. Тим більше на території нашої громади розвинена мережа жвавих автомобільних шляхів. Їх узбіччя раціонально облагороджувати висадженням міцних дерев.” - пояснює Микола Пянчук.

Долучитися до акції має змогу кожен свідомий житель Феодосіївської громади. Для цього на zelenakraina.gov.ua потрібно заповнити форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Лісівники безплатно нададуть садивний матеріал.