Графік прийому громадян спеціалістами відділу земельних відносин у селах Феодосіївської територіальної громади

Дата: 17.11.2021 16:03

Час від часу, у мешканців різних сіл Феодосіївської територіальної громади виникає потреба консультації  у профільного спеціаліста. Але виїхати у інший населений пункт мають змогу не всі. Для зручності громадян організовано виїзні зустрічі  з фахівцями відділу земельних відносин у всі села.

Згідно з графіком, жителі матимуть нагоду обговорити актуальні питання, що належать до юрисдикції відділу та отримати компетентну відповідь на свою проблему.

“У нас на меті удосконалювати механізми та знаходити нові можливості для вільного доступу жителів громади до спілкування з органами місцевого самоврядування. Не всі люди можуть приїхати на прийом до потрібного фахівця в інший населений пункт. Ми розглядаємо можливості виїзду спеціалістів у всі села громади”, - розповів Микола Пянчук.

Найближчим часом буде розроблено та оприлюднено графік виїзних зустрічей з фахівцями й з решти відділів виконавчого комітету з громадянами. Це дасть змогу кожному жителю громади отримати вільний доступ до послуг та консультацій потрібного їм спеціаліста.

Графік прийому громадян спеціалістами відділу земельних відносин у селах Феодосіївської територіальної громади:

Населений пункт

День прийому