24 ноутбуки отримали школи Феодосіївської громади

Дата: 19.11.2021 14:04

Заклади загальної середньої освіти Феодосіївської громади отримали сучасні ноутбуки, придбані Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації в межах додаткового фінансування на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

19 ноутбуків передали в  опорний заклад освіти “Ходосівський заклад загальної середньої освіти”, решту 5 - у Хотівський академічний ліцей імені Левка Лук’яненка.

Першочергово ноутбуки передають у школи, які потребують цього найбільше та мають не менш як 250 учнів і опорні заклади з кількістю учнів (без урахування їхньої кількості у філіях) не менш як 200 осіб.

Надана техніка буде використовуватися педагогами для забезпечення якісного освітнього процесу, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.

Дякуємо за допомогу!