Автопарк Феодосіївської громади поповнився на 6 одиниць спецтехніки

Дата: 24.11.2021 14:11

5 новеньких тракторів МТЗ білоруського виробництва та сучасний екскаватор JCB поповнили базу спецтехніки КП “Ходосівське”. Придбання стало можливим внаслідок збільшення статутного капіталу підприємства.

Взимку техніку використовуватимуть для чищення доріг. Влітку - для вивезення сміття та в інших нагальних господарських цілях громади.

Трактори та екскаватор уже доставили на базу комунального підприємства, де їх встигли оглянути та випробувати очільник громади Микола Пянчук, його заступник з питань житлово-комунального господарства Олександр Горін, депутати та працівники установи.

Директор КП “Ходосівське” Людмила Брюхова розповіла, що нова техніка в рази покращить господарчі перспективи підприємства. За її допомогою стане можливим вирішення уже традиційних сезонних проблем, які виникають у нашій громаді. Адже нам дісталась система непростих доріг, на певних ділянках яких подекуди практично неможливо розчистити сніг чи ліквідувати ожеледицю, якщо в розпорядженні підприємства всього три трактори.

І це справді так. Раніше на базі КП “Ходосівське” було два трактори МТЗ і один малогабаритний тракторець. Навіть при цілодобовій роботі цієї техніки, усунути наслідки зимової негоди неможливо. Особливо, коли усі дороги засипає снігом чи після відлиги різко падає температура і проїжджа частина стає слизькою. При цьому треба дбати ще й про розчищення снігу на вулицях.

Це ще один крок для зміцнення матеріально-технічної бази не тільки нашого комунального підприємства, а й усієї громади – прокоментував голова Феодосіївської громади Микола Пянчук. – Минулої зими ми вже навчені досвідом відсутності власної техніки та неможливістю своєчасного розчищення доріг та вулиць. Від цього, в першу чергу, страждали жителі нашої громади. До цієї зими – ми уже готові. Тепер нам не доведеться залежати від приватних структур і ми зможемо якісно й оперативно прибирати громаду силами нашого підприємства «Ходосівське». Більше з тим – для цього щозими витрачатимемо менше коштів, ніж раніше, коли потрібно було залучати техніку підрядників.

Нову спецтехніку для комунальників придбали за результатами проведених відкритих торгів.