Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу Феодосіївської сільської ради «Центр культури Феодосіївької громади» Обухівського району Київської області

Дата: 26.11.2021 09:35

Відповідно до Закону України «Про культуру», Феодосіївська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культури Феодосіївської громади» (далі – Центр культури).

Найменування і місцезнаходження закладу:

Комунальний заклад Феодосіївської сільської ради «Центр культури Феодосіївської громади»

Юридична адреса: 08173, Київська область, Обухівський район, село Ходосівка, вулиця Соборна, 2

Місце проведення конкурсу:

Подання документів здійснюється у відділі гуманітарного розвитку  Феодосіївської сільської ради за адресою: с. Хотів,  площа Паширова, 1.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс – начальник відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради Неруш Микола Васильович +38097 389 31 93; feodoshumandepart@gmail.com.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

з 09:00 годин 29 листопад 2021 року до 16.00 годин 17 грудня 2021 року – подання претендентами документів;

з 20 грудня 2021 року по 23 грудня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів кандидатів на посаду директора Центру культури;

24 грудня 2021 року – конкурсний відбір (проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу);

27 грудня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

Керівником Центру культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї керівника органу управління.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- рекомендаційні листи довільної форми (за наявності);

- мотиваційний лист довільної форми.

Претендент може надати інші документи, які, на його думку, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 15 робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.