8 грудня планові відключення електроенергії: перелік адрес

Дата: 02.12.2021 14:15

8 грудня, з 08:00 до 17:00 можливі планові відключення електроенергії у селах Феодосіївської громади. Про це повідомляють у Департаменті з обслуговування клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Буде відсутнє електропостачання:

Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ «Секвоя», Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна.

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська.

Гвоздів: Садова-Алоє, Леніна, Ботанічна, Поле.

Круглик: Лісна.

Хотів: Набережна.