У Феодосіївській громаді відбувся “Відкритий зимовий кубок з волейболу” серед школярів

Дата: 06.12.2021 12:30

У суботу, 4 грудня, двері Хотівського ліцею відкрились для 10 волейбольних команд юнаків та дівчат 7-8 класів. Серед спортсменів: 7 команд зі шкіл Феодосіївської громади, 2 - з Боярської та 1 - з Гатненської.

У хвилюючому, фінальному змаганні розгорнулась завзята боротьба за першість у спортивній вправності між дівочою та хлоп’ячою командами ліцею. Впевнену перемогу здобула команда дівчат. Юнацькій команді Хотівського ліцею дісталось ІІ місце. ІІІ місце посіла команда гостей з Гатненської громади.

Медалі, кубки та солодкі подарунки переможцям та призерам турніру вручили очільник Феодосіївської громади Микола Пянчук, секретар Феодосіївської сільської ради Анатолій Походня та керівник відділу гуманітарного розвитку Микола Неруш.

Спортивний турнір організував відділ гуманітарного розвитку Виконавчого комітету Фодосіївської сільської ради спільно з вчителями фізичного виховання навчальних закладів громади. Головним суддею турніру виступив вчитель фізичного виховання Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук’яненка Володимир Ткаченко.

Це перший подібний відкритий спортивний турнір, організований за час існування Феодосіївської громади. Але його уже запланували зробити традиційним та щорічним, із розширенням кола учасників та вікових категорій.