Новий шкільний автобус возитиме дітей з Гвоздова та Рославичів до Ходосівської школи

Дата: 13.12.2021 12:26

Для забезпечення довезення дітей з Гвоздова та Рославичів до Ходосівської школи придбано сучасний шкільний автобус на 32 місця. Його уже доставили до школи та встигли оглянути голова Феодосіївської громади Микола Пянчук, секретар сільської ради Анатолій Походня, начальник відділу гуманітарного розвитку сільради Микола Неруш та депутати комісії з житлово-комунальних питань.

Це сучасний автобус з обігрівом, рацією та пасками безпеки на всіх пасажирських сидіннях. Придбали його на виконання державної цільової соціальної програми “Шкільний автобус”, задовольнивши заявку відділу гуманітарного розвитку до Департаменту освіти і науки Київської ОДА, для організації безкоштовного підвезення школярів, які проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання.

Наразі  транспортний засіб проходить процес реєстрації, після чого його закріплять за закладом освіти. Не пізніше, як після нового року він уже возитиме дітей до школи. До цього часу, як і раніше, дітей з Гвоздова підвозитиме перевізник, з яким відділ гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради має відповідну угоду.

Від імені жителів громади, діти котрих навчаються у наших школах, висловлюємо подяку Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за допомогу!