АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ У ЛІСНИКАХ

Дата: 13.12.2021 15:21

У неділю, 12-го грудня у Центрі культури села Лісники відбувся надзвичайно колоритний фольклорно-розважальний захід, присвячений святкуванню Дня святого Андрія.

«Андріївські вечорниці» – це веселе дійство, жарти і сміх, який охоплює не тільки молодь, але і старше покоління. Оригінально і стильно прикрасили залу старовинні речі, які створили атмосферу традиційного свята. Протягом вечора гості танцювали, співали пісень разом з вокалістками ансамблю «Тріумф» села Ходосівка і народним аматорським хором «Лісова пісня» села Лісники. Ворожили, кусали калиту, частували пісні страви під час святкової вечері.

Надзвичайно цінні подібні заходи, що ознайомлюють молодь із стародавніми обрядами, які є часткою духовної спадщини українського народу. Такі свята виховують любов до рідної мови, національних традицій, народної творчості, краси і гармонії навколишнього світу.

Щира дяка господиням свята – Світлані Присяжній, Олені Громовій та Ірині Климовій!

Директор КЗ Центр культури Феодосіївської громади Анна Клименко