Феодосіївська громада
Обухівського району Київської області
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 17.12.2021 13:19
Кількість переглядів: 937

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території на земельній ділянці з кадастровим номером 3222487001:01:009:5279 площею 4,4639 га для будівництва громадського центру з житловим комплексом в с. Ходосівка Обухівського району Київської області» розробленого на підставі рішення Феодосівської сільської ради Обухівського району Київської області від 27 квітня 2021 року №22/06/07 та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього.

Замовник: Феодосіївська сільська рада.

Розробник: Проектний інститут Служби безпеки України, м. Київ.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Феодосіївська сільська

рада.

Детальний план території (далі ДПТ) розроблений з метою:

  • уточнення положень генерального плану с.Ходосівка (планувальної структури та

функціонального використання території); 

  • визначення містобудівних умов та обмежень;

  • визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування;

  • визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища та ін.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Мета стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території на земельній ділянці з кадастровим номером 3222487001:01:009:5279 площею 4,4639 га для будівництва громадського центру з житловим комплексом в с. Ходосівка Обухівського району Київської області:

  • сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я; 

  • інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування (далі – ДДП).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, наведена у звіті про стратегічну екологічну оцінку проекту ДДП, а також розміщена на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я.

Ознайомитися з проектом ДПТ можливо в приміщенні Феодосіївської сільської ради, за адресою: Київська обл., Обухівський район, с. Ходосівка, вул. Панаса Мирного, 2 та на офіційному веб сайті feodosiivska-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: Київська обл., Обухівський район, с. Ходосівка, вул. Панаса Мирного, 2, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «18» грудня 2021 р. по «16» січня 2022 р. включно.

Громадські слухання (презентація) проекту містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки до нього відбудеться за адресою: вул. Соборна, 20, с. Ходосівка, Обухівський район, Київська область, у приміщенні ЦКМ с. Ходосівка «29» грудня 2021 р. о 12:00 год.

Зображення у високій якості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень