У Хотові відбувся шаховий турнір серед школярів

Дата: 20.12.2021 12:39

У суботу, 18 грудня, на базі Хотівського академічного ліцею ім. Л. Лук’яненка відбувся шаховий турнір серед школярів громади. Організатори, шаховий клуб “Шахи.Хотів” Центру культури та мистецтв Феодосіївської сільської ради, приурочили змагання до Дня Святого Миколая.

У напруженій боротьбі за шахову першість взяли участь 15 дітей з Хотова, Лісників, Іванковичів та Ходосівки.

Місце

Номер

Ім'я

Очки

Андерсон Клім (І розряд)

7.0

Голосний Микита (ІІІ розряд)

5.0

Мазур Михайло (ІІ розряд)

5.0

Кожен учасник отримав не лише досвід стратегічно-інтелектуального двобою, але і кубок, медаль чи грамоту (згідно з індивідуальними показниками за результатами гри). Крім того, учням вручили подарунки і від Святого Миколая.

Шаховий клуб "Шахи.Хотів" розвиває шахову культуру серед молодого покоління громади вже 4 роки. За цей час їх вихованці встигли стати чемпіонами Києво-Святошинського району у 2019 році, двократними чемпіонами Києва у 2018 та 2020 роках, дворазовими срібними та бронзовими призерами відкритих чемпіонатів столиці.

Серед останніх турнірів, які відбулися у Феодосіївській громаді: до 30-ї річниці Незалежності України та до Дня захисників і захисниць України.

Шахові клуби є в Хотові, Ходосівці, Лісниках. Зараз створюються необхідні умови для відкриття клубу в Круглику.