31 річниця від дня створення Пенсійного фонду України

Дата: 22.12.2021 14:21

21 грудня 1990 року постановою Ради Міністрів УРСР та Ради федерації незалежних профспілок України за № 380 було створено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР та його обласні філії.

На сьогодні Пенсійний фонд України — це злагоджений потужний механізм та одна із найбільших державних професійних структур, що надає послуги у сфері пенсійного забезпечення громадян.

Безумовним досягненням в роботі органів фонду стало розширення мережі віддалених робочих місць для прийому та обслуговуванню жителів міста Обухова та Обухівського району безпосередньо за місцем проживання.

Станом на 21.12.2021 року відділ обслуговування громадян №13 (сервісний центр) проводить прийом громадян на 6 віддалених робочих місцях  на постійній основі та у 6 віддалених робочих місцях при наявності попереднього запису у всіх територіальних громадах створених в Обухівському районі, відповідно до угод про співпрацю з Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області та  об’єднаними територіальними громадами Обухівського району з надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення.

На постійній основі:

-   в  центрі надання адміністративних послуг Обухівської міської ради  -  спеціалістом відділу Наталією Гайвак;

-  в  Григорівському старостинському окрузі  Обухівської міської ради -  спеціалістом відділу Наталією Гайвак;

-   в  центрі надання адміністративних послуг Козинської селищної ради -  спеціалістом відділу Наталією Гайвак;

-   в  Підгірцівському старостинському окрузі  Козинської селищної ради -  спеціалістом відділу Наталією Гайвак;

-  в центрі надання адміністративних послуг Феодосіївської сільської ради в с. Хотів - спеціалістом Наталією Гайвак;

- в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради - спеціалістом Оленою Кравченко.

При наявності попереднього запису на прийом:

- в Трипільському старостинському окрузі  Української міської ради -  спеціалістом відділу Наталією Гайвак;

- в Халеп’янському старостинському окрузі  Української міської ради -  спеціалістом відділу Наталією Гайвак;

- в Жуківцівському старостинському окрузі Української міської ради - спеціалістом Наталією Гайвак;;

- в Семенівському старостинському окрузі Обухівської міської ради — спеціалістом Людмилою Коваленко;

-  в Германівському старостинському окрузі Обухівської міської ради — спеціалістом Людмилою Коваленко;

- в державному закладі “База спецмедпостачання №2“ Міністерства охорони здоров’я України.

Про хороші дружні відносини свідчить привітання голів територіальних громад з 31 річницею від Дня створення Пенсійного фонду України головних спеціалістів відділу, які проводять виїзні прийоми в цих громадах.

Так грамотою  Феодосіївської сільської ради, голова Микола Пянчук та подякою Козинської селищної ради, голова Валерій Гартік  нагороджена Гайвак Наталія.

Кравченко Олена нагороджена Подякою Українського міського голови Олександра Туренка.

Дуже дякуємо нашим соціальним партнерам за високу оцінку нашої роботи.

Начальник ВОГ №13

(сервісний центр)                                                           Наталія ВАСИЛИШИНА