Де у Феодосіївській громаді знаходяться пункти обігріву та коли вони працюють

Дата: 26.12.2021 13:59

Відповідно до Розпорядження сільського голови #115-О, визначено стаціонарні пункти обігріву населення на території Феодосіївської сільської ради.

Пункти обігріву працюють під час зниження температури навколишнього середовища до -10° С та нижче, у денний час з 08.00 до 17.00 години. У Круглику та Ходосівці з 11.00 до 20.00 години.

Окрім місця для зігріва, осіб забезпечать гарячим чаєм.

Пункти працюють з додержанням карантинних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Медичні заклади Феодосіївської сільської ради в період роботи стаціонарних пунктів обігріву готові надати медичну допомогу постраждалим від переохолодження.

Перелік об’єктів, на базі яких працюватимуть стаціонарні пункти обігріву у зимовий період 2021/2022 року:

Ходосівка

вул. Соборна 2, Центр культури та мистецтв;

Хотів

пров. Центральний 6 та вул. Богдана Хмельницького 8. Міська пожежна охорона та Амбулаторія загальної практики та сімейної медицини

Круглик

вул. Вітянська 1, Клуб