Шановні мешканці Феодосіївської громади! Щиро вітаю вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 09:13

Для кожного з нас і для громади в цілому, минулий рік був насичений як випробуваннями так і здобутками. З цього складається наше життя. Це робить його яскравим та багатогранним.

У новому році, я бажаю, нам всім побільше радісних подій та моментів, коли ми усвідомлюємо себе по справжньому щасливими.

Зі свого боку, ми - сільська рада, виконавчий комітет, місцеві депутати та працівники комунальних підприємств - робимо і будемо робити все від нас залежне, щоб кожен житель отримував якісні адміністративні, освітні, медичні та житлово-комунальні послуги.

Творимо нашу громаду безпечною та комфортною для вас: кожного жителя, кожного нашого села!

За цей рік ми встигли немало змінити на краще: сформували штат фахівців, створили сучасний центр надання адміністративних послуг, поліпшили медичні послуги, реформували систему харчування у школах та садочках, оновили та поповнили матеріально-технічну базу комунальних підприємств, формуємо та підтримуємо осередок культури нашої громади та багато іншого.

Звичайно, що всі ці зміни не були б можливі без наполегливої праці наших фахівців, без підтримки депутатського корпусу та без пропозицій, зауважень та небайдужості жителів громади.

Попереду у нас ще багато справ, а отже немало здобутків та змін. І випробування теж ще будуть.

Але ми разом.

Бо тільки разом ми здатні здолати будь які негаразди та збудувати потужну, сильну та успішну громаду, у якій кожен житель почуватиметься комфортно та зможе себе реалізувати.

То ж будьмо у новому році щасливими та здоровими.

Нехай жодні негаразди не мають сили здолати нас.

Підтримуймо одне одного як у власних родинах, так і в громаді.

Скажіть добре слово сусідові, подякуйте цьому світові за все, що він нам дає. Обійміть своїх дітей, батьків, коханих.

Будьте щасливі та здорові у новому 2022 році.

Мирного неба над головою!