Від хати до хати: Коляда Фест у Рославичах

Дата: 10.01.2022 13:09

9 січня у Рославичах відлунав уже традиційний, третій, Коляда Фест. Ні з чим незрівнянне  Різдвяне свято організували Відділ гуманітарного розвитку спільно зі старостинським округом села Рославичі й Центром культури та мистецтв Феодосіївської громади.

Починаючи з ранку колядники несли благу вість про народження Ісуса від хати до хати. Так, приміром, рославичівська дітвора під супроводом старости Тетяни Романенко відвідали близько 20 будинків, де проживають люди, що потребують особливої уваги. Окрім дзвінкої коляди та гарного настрою, діти дарували й  власноруч зібрані пакуночки.

“Наш Фестиваль покликаний об’єднати усі села громади під егідою спільних традицій та ще раз нагадати, що ми єдина родина. З Різдвом Христовим вас. Нехай в кожній оселі буде мир та злагода” - від імені голови Феодосіївської громади Миколи Пянчука, привітала усіх присутніх з Різдвяними святами Тетяна Романенко.

На Коляда Фест 2022 приїхали колективи та вертепи з сіл громади, з Києва та області:

• Гніздечко “Крилаті” та рій “Берегині природи” (Пласт, Київ)

• Гвоздівчанка (Гвоздів)

• Гніздечко “Зернятка” (Пласт, Київ)

• Ватага Валерія Гладунця (Київ)

• Будимир (Хотів)

• Хуторяни (село Залізне)

• Студія “Тріумф” (Ходосівка)

• Чесний театр Катерини Чепури (Київ)

Різдво з давніх-давен є особливим і головним святом для вірян. До нього ретельно готуються, дотримуючись усіх традицій та звичаїв. То ж і на Коляда Фесті у Рославичах водили козу, віншували та колядували з радістю та гарними намірами.

Дякуємо активним жителям, які взяли участь у святкуванні Фестивалю. Подібні заходи об’єднують громаду та роблять нас єдиною дружною родиною.