Україна без бар'єрів у серіалі "Безбар'єрна грамотність"

Дата: 12.01.2022 10:05

Міністерство культури та інформаційної політики України реалізує інформаційну кампанію «Україна без бар’єрів». Цей проєкт покликаний популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття. Його ключова мета – підвищення обізнаності маломобільних груп населення про свої права та можливості їх реалізації, а також забезпечення толерантного ставлення до таких груп з боку суспільства.

За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської в рамках кампанії створений освітній серіал «Безбар’єрна грамотність». Над ним працювала велика команда – Міністерство цифрової трансформації України, Національне агентство України з питань державної служби, громадська організація «Безбар’єрність», представники громадянського суспільства та експерти з доступності за підтримки ПРООН «Права людини для України». Автори прагнуть ознайомити громадян з темою безбар’єрності та долучити їх до просування цінностей інклюзії та різноманіття. За кожною серією стрічки стоять особисті історії у подоланні бар’єрів, життєвий шлях та досвід людей, які змогли сказати «ні» бар’єрам, світогляд людей, які це розуміють і вміють будувати інший доступний світ довкола.

Серіал «Безбар’єрна грамотність» розміщено на порталі «Дія.Цифрова освіта». Цікавого перегляду!

За матеріалами Міністерства культури та інформаційної політики України