Творчі колективи Феодосіївської громади взяли участь у відбірковому турі культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі»

Дата: 24.01.2022 11:25

21 січня колективи Центру культури Феодосіївської громади взяли участь у відбірковому турі культурно-мистецької акції «Київщина – колиска моєї душі», яка проводиться з нагоди 90-ї річниці утворення Київської області.

В Обухівському районі відбірковий тур проводився в Центрі культури і дозвілля міста Обухів. Нашу громаду представляли такі колективи:

- народний аматорський фольклорний колектив «Гвоздівчанка», керівник Ольга Терещенко;

- ансамбль-студія сучасної і народної пісні «Тріумф», керівник Оксана Проценко;

- ансамбль-студія спортивної хореографії «Дивограй», керівник Анна Клименко;

- майстриня з петриківського і самчиківського розписів, а також мозаїки з натурального каміння і вітражного скла Наталія Пономаренко.

Всі наші колективи отримали дипломи від Київської обласної ради, Управління культури Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного центру народної творчості.

“Висловлюємо щиру вдячність за організаційну підтримку голові нашої громади Миколі Пянчуку і начальнику відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради Миколі Нерушу. Дуже дякуємо всім учасницям цієї культурно-мистецької акції. Не просто було готуватися до цього виступу у зв’язку з епідемічною ситуацією. Але, навіть не у повному складі, наші колективи змогли прекрасно виступити і отримати позитивні відгуки від членів журі і глядачів. Тепер очікуємо рішення щодо результатів відбіркового туру. Ще мають відбутися подібні огляди в інших районах Київської області. Обухівський район був першим у цій акції. Бажаємо успіху нашим учасницям!” - розповіла директор Центру культури Феодосіївської громади Анна Клименко.