Обухівська РДА запрошує на онлайн-зустріч «Оцифровка туризму Обухівського району»

Дата: 07.02.2022 12:04

В рамках співпраці між Обухівською районною державною адміністрацією та командою FreeGen Group з оцифровки туризму Обухівщини, яка вже розпочала свою роботу в районі, запрошуємо керівників відповідних структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, а також представників туристичної сфери (ферми, садиби, готелі, хостели, кафе, ресторани, музеї та ін.) долучитися до онлайн-зустрічі.

Поговоримо за участі спеціалістів-розробників про оцифровку культурних та туристичних локацій кожної територіальної громади Обухівського району.

Розповімо детально, які хаби та портали об’єднуємо, і на скількох розміщуємося, охоплення аудиторії, просування в інтернеті, механізм отримання туристів, і як це працює.

За ініціативи голови Обухівської РДА Олександра ГОМОНА незабаром в кожній територіальній громаді району буде встановлено стели з новим логотипом району та QR-кодом з гіперпосиланням на туристичний портал з оцифрованими територіальними громадами.  То ж запрошуємо всіх зацікавлених у співпраці та розвитку туризму на онлайн-зустріч, яка відбудеться 10 лютого о 10:00.

Вхід за посиланням: https://meet.google.com/vgd-iuzn-tkp

Координатор: Лія Корнієнко +38 067 999 34 99