Звернення Миколи Пянчука з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 17:33

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-я річниця виведення військ з республіки Афганістан.

Сьогодні ми схиляємо голову перед тими офіцерами та молодими солдатами строкової служби, що прийнявши військову присягу на вірність Батьківщині, пройшли гартування війною.

Афганська війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу. Вона залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Ваш шлях - про ідеали братерства, мужності, благородства та вірності присязі. У “гарячих” точках кожен з вас особисто відчув ціну війни на собі, біль від втрати в тих страшних обставинах своїх друзів та побратимів.

Нині, воїни-інтернаціоналісти є прикладом мужності та побратимства для молодого покоління.

З самого початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист України від агресора.

З глибокою шаною ставимось до всіх синів і дочок України, яким за наказом довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Міцного здоров’я вам, сили духу, родинного щастя та добробуту.

Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо.