Ще більше педагогів Феодосіївської громади навчилися надавати першу медичну допомогу

Дата: 16.02.2022 10:35

Минулого тижня на базі  Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук’яненка відбулись навчання з першої невідкладної допомоги дітям та дорослим. Пройти їх мали змогу педагоги з усіх навчальних закладів громади. Тренування проводили інструктори зі Спілки парамедиків України Ярослав Вус та Оксана Марцинюк.

Цей курс розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council). Він дає основи надання першої допомоги дітям та адаптований під наші реалії.

“Діти не є зменшеною копією дорослих людей, тому при наданні їм першої невідкладної допомоги є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми.” - зазначають організатори.

Після закінчення курсу відбувся практичний іспит, після успішного складання якого педагоги отримали сертифікати.
Якщо Ви теж бажаєте пройти навчання з першої невідкладної допомоги, заповніть просту гугл-форму за посиланням.