У Феодосіївській громаді вшанували пам’ять героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2022 13:29

У неділю, 20 лютого, жителі Феодосіївської громади зібралися під стінами храму Православної Церкви України у Хотові з метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Панахиду очолив отець Михаїл Предко.

“Наше завдання сьогодні збудувати та зберегти сильну, незалежну європейську країну. Для цього ми маємо бути єдні. Єднаймося, щоб більше ніколи не допустити подій, коли мирний народ без зброї в руках був змушений протистояти озброєним людям. Вони залишились в історії, як символ мужності та любові до України. Вічна пам’ять, яка нас всіх об’єднує.” - сказав під час свого виступу голова Феодосіївської громади Микола Пянчук.

До спільної молитви за загиблими учасниками Революції Гідності долучилися секретар сільської ради Анатолій Походня, заступник сільського голови Максим Білоусенко, депутати та небайдужі жителі Феодосіївської громади.

Протягом минулого тижня учні навчальних закладів громади взяли участь у всеукраїнській тихій акції “Ангели пам’яті”, у ході якої, традиційно, паперовими янголятами вшановується пам’ять про героїв України різних часів.  Цією акцією учні та вчителі хотіли нагадати про те, що герої не вмирають, доки живе пам’ять про них. І ця тема особливо болюча для всіх у такі нелегкі часи для нашої країни.

З нагоди 8-річниці Дня пам’яті за героями Небесної сотні у бібліотеках громади організовано книжкові виставки “Герої, що відійшли у вічність”.