Випускникам Феодосіївської громади надають РОДОВІДстипендію у найпрестижніших Університетах країни

Дата: 15.03.2022 11:45

Доброго ранку!
Добрий день!
Добрий вечір!
Доброї ночі!
Ми з України!

Феодосіївська громада на шляху до того, щоб стати потужним ядром розвитку української самоідентичності та відродження. Аби бути сильними і мудрими громадянами України - наші діти зобов’язані вчитися в найкращих вищих навчальних закладах країни!

Два співголови робочої групи стратегічного розвитку нашої громади (Микола Пянчук та Ігор Дідковський) розгорнули просвітницьку кампанію задля нашого майбутнього:

Всі, без виключення, цьогорічні випускники навчальних закладів Феодосіївської громади ( за інформацією  відділу гуманітарного розвитку їх - 72 ) мають можливість стати студентами найпрестижніших Університетів країни за програмою РОДОВІДстипендії.

Вона передбачає повну меценатську оплату курсу Бакалаврату на будь-яку спеціальність! Для цього абітурієнт має заповнити аплікаційну форму РОДОВІДстипендії за посиланням:

та пройти індивідуальну співбесіду, яка стосуватиметься джерел української ідентичності, служіння Родині та Громаді, самоусвідомлення себе УКРАЇНЦЕМ!

З 1 вересня 2022 року новаторська дистанційна ,,РОДОВІДшкола‘‘ безкоштовно братиме на навчання ВСІХ Дітей Громади, починаючи з раннього розвитку (2 - 5 років), початкової, середньої та закінчуючи старшою школою!

Ми, дотичні до майбутнього! Ми, вчимо! Будемо жити, жатимем жито!

З повагою, Ігор Дідковський
(філософ, меценат, УКРАЇНЕЦЬ)