Оперативна обстановка на 23.03.2022

Дата: 23.03.2022 13:32

Білоцерківський, Бориспільський та Обухівський райони. Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно, без обстрілів.

Бучаський район.
Макарівська, Бучанська, Ірпінська, Дмитрівська громади - під обстрілами. Особливо потерпають Макарів, Копилів, Северинівка, Колонщина, Мотижин, Ясногородка, Березівка, Бабинці, Здвижівка.
Клавдієво-Тарасове, Северинівка, Березівка, Миколаївка - на межі гуманітарної катастрофи.
У Бородянській, Дмитрівській Бучанській та Гостомельській громадах – переміщення ворога.
Бучанська та Немішаєвська громади - ворог окопався
Житомирська траса, Ірпінь, Гостомель - бої.

Броварський район.
У Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської громадах - ворожа техніка.
Багато пошкодженої цивільної інфраструктури.

Вишгородський район.
В Іванківській, Димерської та Поліської громадах гуманітарна катастрофа.
Славутич повністю ізольований.

Фастівський район.
Окупанти обстріляли градами с. Ясногородка.