Ситуація на Київщині 30.03.2022

Дата: 30.03.2022 12:53

Загарбник підступно завдає ракетно-бомбових ударів, намагаючись повністю знищити інфраструктуру та житлові квартали наших міст та цілих сіл.

Концентрується на сховищах пального з метою ускладнення логістичногозабезпечення та створення умов гуманітарної кризи.

У порушення вимог міжнародного гуманітарного права в окремих тимчасово зайнятих населених пунктах Київської області російські окупанти продовжують тероризувати місцеве населення.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються:

• Населені пункти вздовж Житомирської траси
  • Буча – Ворзель – Гостомель
  • Немішаєве
  • Дмитрівська громада
  • Макарівська громада
  • північ Вишгородського району
  • території деяких населених пунктів Баришівської, Калитнянської, Великодимерської громад Броварського району.

За минулу добу зафіксовано понад 30 обстрілів російськими військами житлових масивів та соціальної інфраструктури Київщини. Найбільші руйнування внаслідок обстрілу в районах:

• Бучанському (Ірпінська, Бучанська, Макарівська, Бородянська, Дмитрівська громади)
  • Броварському (Великодимерська громада)
  • Вишгородському районах (Димерська, Іванківська громади)

Білоцерківський, Бориспільський, Обухівський, Фастівський райони. Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно. Декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано.

Бучанський район. Ситуація підконтрольна, в більшості громадах напружена.

Макарівська ТГ – селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом.

Бородянська ТГ – переміщення ворога, заблокована, зі зруйнованою інфраструктурою.

Немішаївська ТГ – ворог окопався, інфраструктура зруйнована, зв’язку практично немає.

Бучанська ТГ – ворог окопався, інфраструктура зруйнована.

Гостомельська ТГ – переміщення технікою ворога, йшов бій. Інфраструктура зруйнована.

Ірпінська ТГ – Ірпінь бій. ЗСУ контролює місто. Інфраструктура зруйнувана. Постійні обстріли.

Дмитрівська ТГ – по частині громади переміщується ворог, частково відсутнє світло.

Білогородська ТГ – частково відсутнє світло.

Броварський район.

У деяких населених пунктах Баришівської, Калитянської та Великодимерської громад - незначна кількість ворожої техніки.

Багато зруйнованої інфраструктури.

Вишгородський район.

В окупованих Іванківській, Димерській та Поліській ТГ – гуманітарна катастрофа.

Славутич повністю ізольований. Ворог знаходиться на в‘їзді до міста.