Сьогодні сільський голова Микола Пянчук, з дружнім візитом відвідав Боярську міську територіальну громаду.

Дата: 06.05.2022 19:41

Разом з міським очільником Боярської громади, Олександром Зарубіним, обговорили проблемні питання роботи органів місцевого самоврядування під час воєнного стану в країні.

Позитивний досвід відновлення роботи ЦНАПу в Боярці стане у нагоді і в нашій громаді, адже зараз ми маємо наступний виклик, надання адміністративних послуг внутрішньо переміщеним громадянам, велика кількість яких переїхала до наших громад з тимчасово окупованих територій, зазнавши втрат через руйнування майна, загибель рідних та близьких. Тож маючи спільну біду від вторгнення агресора ми зобов'язані дбайливо ставитись до співгромадян, що потребують захисту та допомоги.

Також наші колеги ділились досвідом роботи підрозділу соціальної допомоги, домовившись про співпрацю у цьому напрямку.

На сьогодні, захист і безпека громадян є пріоритетними напрямками роботи органів місцевого самоврядування.