Війни починають особистості, а страждають – народи, беручи на себе болісний душевний тягар від загибелі близьких, втрати домівки, вимушеної еміграції, розлуки з рідними людьми…

Дата: 08.05.2022 16:49

Ось і сьогодні ми відзначаємо  День пам’яті і примирення, в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія. Український народ ніколи не нападав на сусідні держави, а лише щоміць захищав кордони власної території, і незважаючи на безліч спроб загарбників заполонити українські землі – зберіг свою материнську мову, національну культуру та традиції, а головне – відчуття національної єдності – від Донбасу до Карпат, від Криму до Полісся, зберіг прагнення мати вільну єдину державу. І за це заслуговує на повагу та всесвітнє визнання!

Сьогодні 08.05.2022 р. на території Феодосіївської сільської територіальної громади було організовано покладання живих квітів до пам’ятників та памятних знаків Другої світової війни задля вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих.

Разом ми переможемо!

Разом – ми сила!