Дата: 15.05.2022 16:38

Сьогодні День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму. Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати.

Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

Від селян до наукової і творчої інтелегенції. За період «Великого терору» на території УРСР було засуджено біля 200 000 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілу.
   Те, що відбувається зараз в контексті російсько-української війни, це певною мірою  повторення чорних сторінок історії. Це протистояння відкритого демократичного суспільства диктатурі, свободи кайданам, вільних людей рабам.

Події, що мають місце тепер в деяких тимчасово окупованих містах України - це спроба нащадків радянського монстра, проводити на нашій землі реконструкцію своїх жахливих і кривавих злочинів.
   Молимося за душі невинних жертв репресій, вшановуємо пам’ять загиблих. Робимо все, щоб остаточно подолати ненаситне зло.
   Підтримуємо ЗСУ, допомагаємо один одному, віримо у Перемогу!

Біля будівлі сільради сьогодні було приспущено державний прапор України та хвилиною мовчання вшановано пам’ять жертв політичних репресій.