Дата: 15.06.2022 22:53

В селі Ходосівка тривають роботи по відновленню водопостачання системи водогону, шляхом виконання аварійно-ремонтних робіт комунальним підприємством «Ходосівське».Складнощі з постачанням запчастин для ремонту обладннання затримують завершення ремонту.

Тож було прийнято рішення звернутися до більш міцного сусіда, Київського міського голови Віталія Кличка за допомогою у забезпеченні довезення питної води жителям Ходосівки.

Одразу на наше звернення була відповідна позитивна реакція.

Заступник міського голови Петро Пантелеєв та Генеральний директор ПрАТ Київводоканал Сергій Крушановський сприяли у негайному направлені спеціальної техніки, що доставила питну воду до Ходосівки.

У визначених місцях села, згідно доведеного до жителів графіку здійснювалась видача питної київської води.

Це прояв дійсної співпраці  між учасниками Київської агломерації та демонстрація готовності надати допомогу, як того вимагає час.

Власну воду очікуємо отримати вже завтра.

Та все залежатиме від забезпеченості запчастинами та іншими супутніми факторами.