22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 18:50

22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Наймасштабніша війна століття стала великою трагедією та надзвичайним випробуванням для українського народу, який зробив великий внесок в перемогу над нацизмом у Європі.

Ми як ніколи розуміємо і відчуваємо, яка нещадна і жорстока війна, і чому нам варто вчитися на помилках минулих поколінь.

Сьогодні Україна у важкій кривавій війні стає ключовим фактором творення світлого майбутнього людства. Майбутнього без воєн.

В цей день 22 червня ми схиляємо голови в скорботі за тих, хто загинув, захищаючі права та свободи своєї Батьківщини, за тих хто став невинною жертвою війни. Вічна їм пам’ять і СЛАВА!