Сьогодні відбулось свято футболу!

Дата: 13.08.2022 23:16

Сьогодні відбулось свято футболу!

Організатором якого була благодійна організація «БФ ЖИВИЙ КОЛОС» за участі Виконавчого комітету та комунальних підприємств Феодосіївської сільської ради.

Метою благодійного заходу був збір коштів на допомогу родинам з дітьми, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

У благодійному турнірі з футболу взяли участь дорослі та дитячі команди сіл Феодосіївської територіальної громади. Відбулись чудові, дружні поєдинки, всі учасники мали жагу до перемоги і проявили командний дух!

Футболісти показали один одному свій рівень професіоналізму, а переможці мали за честь зіграти з ветеранами професійного футболу.

Вболівальники зарядилися позитивом, енергією, а також проявили щедрість, залишаючи у благодійному кошику гроші, які підуть на допомогу сім’ям, що постраждали внаслідок російської агресії.

Такі акції потрібно проводити частіше, бо ми, український народ, маємо бути єдині і бути впевнені у взаємопідтримці і взаємодопомозі.

Разом до перемоги! Слава Україні!