Увага керівникам підприємств, установ та організацій!

Дата: 18.08.2022 10:35

На виконання рішення позачергового засідання Обухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол № 11 від 04.07.2022 року), з метою неухильного дотримання вимог i правил цивiльного захисту спрямованих на рятування життя та збереження здоров'я населення громади, рішенням позачергового засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Феодосіївської сільської територіальної громади (Протокол № 6 від 10.08.2022 року) за сигналом «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА», керівники підприємств, установ та організацій повинні на час дії сигналу припинити роботу підприємств, установ та організацій та забезпечити переміщення відвідувачів та працівників до укриттів. У разі відсутності укриттів не допускати скупчення людей поблизу будівель.

Бережіть себе! Разом переможемо!