Інформація щодо тимчасового (на незначний термін) відключення від газопостачання.

Дата: 30.08.2022 16:17

Виконавчий комітет Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області повідомляє, що у вересні 2022 року РГК «Київоблгаз» заплановано проведення робіт з реконструкції системи газопостачання розподільчого газопроводу високого тиску за адресою: Київська обл. Обухівський район, с. Хотів, вул. Шевченка, вул. Чкалова, вул. Московська.

Роботи будуть проводитися в три етапи, термін реалізації заходів – 1,5 місяці.

1 етап – заміна газопроводу по вул. Шевченка, перепідєднання 65 абонентів у зв’язку з чим буде тимчасово відсутнє газопостачання помешкань терміном до 10 діб.  Також виконання вказаних робіт на вказаний термін унеможливить доступ транспортних засобів до дворів помешкань
вулиці. Шевченка буд. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34 ,36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58. Враховуючи зазначене просимо мешканців вказаних житлових будинків вивчити необхідність розміщення власних транспортних засобів в інших місцях, стоянках тощо.

2 етап – заміна газопроводу по вул. Чкалова.

3 етап – заміна газопроводу по вул. Московській, перепідєднання 2 абонентів у зв’язку з чим буде тимчасово відсутнє газопостачання помешкань терміном до 2 діб.

У зв’язку з вищевикладеним на першому етапі виконання робіт буде тимчасово змінено організацію дорожнього руху вул. Шевченка, а саме організовано односторонній рух в напрямку руху з смт. Чабани до центру
с. Хотів, рух транспортних засобів в бік смт. Чабани здійснюватися згідно схеми об’їзду через вул. Набережна-Московська-Чкалова. (Схема додається).

Дякуємо за розуміння!