Учні Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка завітали на гостину до Надії Іванівни Лук'яненко.

Дата: 06.09.2022 22:03

На початку навчального року декілька класів Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка  завітали на гостину до Надії Іванівни Лук'яненко, дружини відомого політичного діяча, дисидента, борця за незалежність нашої держави, депутата Верховної Ради декількох скликань, Героя України Левка Лук'яненка..

Учні 10-А, 9-В та 9-А заслухали багато цікавих фактів з біографії борця за незалежність, побачили його кабінет та робоче місце. Також вони мали змогу ознайомитись з копією Акта про незалежність України, написаного рукою Левка Григоровича.

Він був дуже організованою людиною, і його  дружина зберігає щорічні щоденники з усіма його помітками та описами подій, які відбувалися. Також Левко Лук'яненко написав багато книг про історичні події, свідком яких він був.
Надія Іванівна з посмішкою та  відкритим серцем зустріла учнів та вчителів, які були щиро вдячні за тепле спілкування та цікаві історії.