Дата: 18.09.2022 22:40

В рамках візиту делегації Обухівського району до Познанського повіту Республіки Польща Голова Феодосіївської сільської територіальної громади разом з бургамістром Костринської гміни підписали лист про наміри співпраці.

Костринська гміна є однію із найбільш розвинених у Познанському повіті та має великий економічний і культурний потенціал.

Наша подальша співпраця сприятиме розвитку тісних особистих контактів між жителями, спрямованих на взаєморозуміння та встановлення міцних зв’язків між двома регіонами.