Заходи до Дня Гідності та Свободи та Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

Дата: 21.11.2022 22:21

Цьогоріч День Гідності та Свободи Україна відзначає на тлі повномасштабного вторгнення російської федерації.

Свободу та гідність сьогодні захищають і проявляють українські воїни та цивільні громадяни щодня, адже Гідність та Свобода вписані в генетичний код українців.

Схиляємо голови перед полеглими героями, які віддали свої життя, ставши на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Також,  щороку наприкінці листопада українці вшановують пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті.

Ми досі не знаємо імен багатьох українців, померлих від Голодомору.

Він знищував цілі родини, вулиці, села.

Ми ніколи не зможемо цього зрозуміти. Ми ніколи не зможемо цього забути і пробачити….

Сьогодні ми віддали шану жертвам Голодомору, що безвинно загинули… Світла їм пам’ять.

Пам’ятаймо, що ми завжди маємо бути єдині у творенні нашої Української національної держави, щоб такої трагедії ніколи не зазнали наші нащадки.

Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб, щоб наші діти ніколи не знали голоду, щоб в кожному місті, селі, селищі, в кожній оселі був мир!